У Веселій Балці продовжується місячник з благоустрою

Дата: 23.04.2021 14:14

У селі Весела Балка продовжується місячник наведення належного санітарного стану. Староста Олена Цигаль повідомила, що вчора працівники селищної ради, сільського будинку культури, місцевої школи прибрали прилеглі території біля адмінприміщення, пункту здоров’я, біля пам’ятника загиблим воїнам, а також в парку відпочинку. Побілили паркани, дерева, провели обрізку троянд.

А працівники дитсадка «Колобок» разом з робітниками залізничної станції Казанка завзято працювали біля автобусної зупинки та у невеличкому парку біля залізничного вокзалу. Очистили велику територію від сміття, опалого листя, сухих гілок, позамітали тротуарні доріжки, побілили зупинку громадського транспорту. Адже кожного дня люди користуються залізничним вокзалом, це, так би мовити, візитна карточка нашого селища, тому треба, щоб пасажири почувалися комфортно і перші враження були позитивними.

Староста Олена Юріївна висловлює щиру подяку директору ГРВ Вознесенський елеватор Євгенію Данченко за підтримку та надану необхідну техніку для вивезення сміття.