Представлено нового голову Баштанської райдержадміністрації

Дата: 05.04.2021 09:39

У п’ятницю, 2 квітня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім представив нового голову Баштанської районної державної адміністрації Владислава Дмитріва.

«Впевнений, що у своїй діяльності ви будете дотримуватись принципів чесності та відкритості. Зараз важливо усі зусилля направити на вирішення першочергових проблем району. Люди повинні відчувати результати позитивних змін вже сьогодні та завжди бути почутими. Одне із ваших першочергових завдань - це завершення процесу реформування адміністративно-територіального устрою», - звернувся голова ОДА Віталій Кім до Владислава Дмитріва.

У свою чергу, Владислав Дмитрів зазначив, що він розуміє всю ту відповідальність, яка на нього покладена і зробить все можливе, що від нього залежить.

«Дійсно, для Баштанської РДА буде пріоритетним завданням завершення реформи децентралізації. Ми готові підставити плече, почути кожного та підтримати у вирішенні будь-яких питань», - повідомив новопризначений голова Баштанської райдержадміністрації.

В цій нараді також взяв участь Казанківський селищний голова Олексій Асмолов.