Відстань – це гарантія безпеки, це фактор переривання епідемічного ланцюга

Дата: 05.04.2021 09:27

Шановні жителі Казанківської громади, зважаючи на ситуацію в державі, в наших з вами силах мінімізувати загрозу поширенню коронавірусної інфекції на території нашої громади. Цей страшний вірус нікого не жалкує: ні літніх, ні молодих людей і навіть дітей.

Просимо вас зберігати спокій і неухильно дотримуватись особистої гігієни та правил карантину. Особливу увагу треба приділити вразливій категорії населення – людей похилого віку, батьків, бабусь і дідусів, адже соціальна ізоляція для них – питання здоров’я й життя.

Шановні батьки, бережіть своїх дітей, обмеживши їх перебування на вулицях. Адже відстань – це гарантія безпеки, це фактор переривання епідемічного ланцюга.

На території Казанківської селищної ради дотримання правил карантину контролюють поліцейські офіцери. З розумінням ставтесь до вимог правоохоронців, негайно повідомляйте їх про можливі випадки порушення закону. Якщо ми будемо дотримуватись усіх правил, то невдовзі повернемось до звичного ритму життя, але зараз треба чітко розуміти, що від нашого свідомого ставлення та виваженої поведінки залежить розвиток подальших подій.

Бережіть себе та своїх рідних, будьте здорові!