Обласний конкурс «Материнська пісня»: наші – серед кращих!

Дата: 30.03.2021 17:54

27 березня проведено дистанційно обласний конкурс «Материнська пісня», який зібрав усіх шанувальників вокального та декоративно прикладного мистецтва Миколаївщини. У ньому взяли участь понад 500 осіб. Цей традиційний культурний захід, організований Миколаївським обласним центром народної творчості, знову довів, що для поціновувачів красивого і вічного не існує жодних перепон, навіть за карантинних умов.

Конкурс проводився у номінаціях «Вокальне мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

Приємно повідомити, що за результатами конкурсу Гран-прі отримали і учасники КЗ «Центр культури та дозвілля» Казанківської селищної ради. У номінації «Вокальне мистецтво» - Народний вокальний ансамбль «Веселка» інсценував своєрідний вiночок пiсень прo матiр з елементами театралiзацii. Режисером постановником була методистка відділу культури Ансатасія Кусмолдінова. А у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» володаркою Гран-прі стала Тетяна Вакар, жителька села Новолазарівка. Майстриня представила свої ляльки-мотанки. Кожна лялька то витвір мистецтва, кожна неперевершена і неповторна.

Ось такими самобутніми талантами багата наша степова Казанківщина.