Відбувся семінар клубних працівників

Дата: 30.03.2021 11:44

У п’ятницю, 26 березня, у Комунальному закладі «Центр культури та дозвілля» відбувся семінар-нарада клубних працівників громади, в якому взяли участь директори та завідувачі, художні керівники сільських клубів. Спікер наради директор Центру культури та дозвілля Тамара Швецова привітала усіх присутніх, у своєму виступі приділила основну увагу підсумкам відбіркових турів конкурсу «Материнська пісня» і конкурсу гумору та сатири «Веселі витребеньки», було надано рекомендації по підготовці до відбіркових турів фестивалю дитячої творчості «Art-miх” і огляду «Етнотрадиції Казанківщини», говорили про роботу в умовах карантину. Також клубні працівники переглянули обласний онлайн -семінар для аматорських колективів.

На порядку денному семінару було розглянуто ряд актуальних питань, що стосуються роботи клубних закладів, а також робота у період карантину та подальші плани.