Співпраця уповноваженого органу з питань пробації з центром надання соціальних послуг

Дата: 29.03.2021 16:27

Пробація – це вид покарання без місця позбавлення волі, тобто людина залишається в суспільстві і живе своїм життям, живе вдома - з родиною. Головна мета пробації – забезпечення виконання покарань без ізоляції від суспільства так, щоб створити відповідне середовище, де клієнт пробації (правопорушник) буде готовий жити без вчинення повторних правопорушень. Для досягнення цієї мети органи пробації співпрацюють із державними та неурядовими організаціями, які є додатковими ресурсами для вирішення проблемних питань осіб у конфлікті з законом.

25 лютого 2021 року за ініціативи начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ірини Челнакової була проведена зустріч клієнтів пробації з завідувачем відділенням соціальної роботи «Центру надання соціальних послуг Казанківської селищної ради» Ольгою Козостригою. Зустріч проведена з метою надання послуги клієнтам пробації щодо роз’яснення поняття сучасного трудового рабства. В ході зустрічі була надана інформація стосовно порядку оформлення на роботу та як діяти при виникненні проблемних ситуацій. Присутнім було доведено, що завжди необхідно ретельно вивчати будь-яку пропозицію працевлаштування, навіть якщо  Ви довіряєте тому, хто її пропонує.

Адже лише обізнаність та обачність допоможуть захистити себе та своїх близьких.