Голови трьох областей Півдня України прийняли рішення працювати разом та спільно розв'язувати проблемні питання

Дата: 25.03.2021 10:36

24 березня у Миколаївській обласній державній адміністрації відбулась міжрегіональна нарада за участю голів обласних державних адміністрацій Причорноморського регіону: Миколаївської - Віталія Кіма, Одеської - Сергія Гриневецького, Херсонської - Сергія Козиря.

В ході тристороннього діалогу обговорювались актуальні питання соціально–економічного розвитку Північного Причорномор'я. Зокрема йшла мова про відновлення зрошення на півдні України, збереження доріг загального користування державного значення, режим роботи каналу «Тилігульський лиман – Чорне море», об'єднання зусиль Миколаївщини, Одещини та Херсонщини для забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки на узбережжі Чорного та Азовського морів коштом державного бюджету, розвиток туризму.

Як зазначив голова ОДА Віталій Кім, що тісна співпраця та взаємодія між органами влади наших областей має стратегічне значення і є потужним інструментом розв`язання нагальних питань та забезпечить ефективну реалізацію планів та завдань.

По завершенні жвавої дискусії між Одеською, Миколаївською та Херсонською областями підписано три меморандуми:

- Про співробітництво у сфері розвитку туризму;

- Про співпрацю та партнерство з питань відновлення зрошення на півдні України;

- Про недопущення перевантаження важковагових транспортних засобів.

Також ухвалено рішення про створення спільної робочої групи із забезпечення реалізації спільних проєктів.

Було прийнято рішення щодо залучення народних депутатів до спільної співпраці та імплементування спільних здобутків кожної з областей.