Шкільне життя Казанківської гімназії №4

Дата: 24.03.2021 15:47

Учні Казанківської гімназії №4 ведуть активне шкільне життя, розвивають свої здібності і таланти. Учениця 4 класу Сніжана Граділь, під керівництвом класовода Надії Осінчук, посіла почесне ІІІ місце в області, взявши участь у конкурсі малюнків "Як я захищатиму Батьківщину". А талановита майстриня Ксенія Болотських прийняла участь у всеукраїнському фестивалі -конкурсі "Українські візерунки". Її три роботи "Ангел моєї душі", "Диво-птах"," Казанська Божа матір" достойно оцінили - Ксенія стала лауреатом другої премії, всеукраїнського конкурсу і нагороджена дипломом та медаллю. Дівчат привітали з перемогою та побажали натхнення і подальших творчих злетів.

Також учні школи приєднались до акції "День зустрічі птахів". Діти власноруч виготовили годівнички, шпаківні і дуплянки.

Директор закладу Лариса Скрипник висловлює подяку учням, а також їх батькам за підтримку та допомогу, адже завдяки такій сприятливій атмосфері взаємодії між учнями, вчителями і батьками маємо гарний результат спільної роботи.