Пізнавальне дозвілля веселобалківських школярів

Дата: 24.03.2021 10:45

Веселобалківським дітлахам нудьгувати ніколи. До дня Лялькаря у сільському будинку культури відбулись театралізовані лялькові вистави, а саме українська народна казка «Коза-дереза» та пригодницька казка «Теремок». Діти з великою зацікавленістю спостерігали за подіями, які відбувались на театралізованій сцені та отримали велике задоволення від перегляду.

А у бібліотеці-філії для учнів проведено урок доброти «Наші пернаті друзі». Діти навчились розпізнавати голоси птахів, слухали солов’їний спів, кування зозулі, каркання ворона. Переглянули невеличку презентацію «Птахи-символи», де дізнались, що лебідь символ вірності та любові, сова – мудрості, орел – сили, лелека – щастя. Далі діти відгадували загадки та грали в рухливі ігри. Всі були активними, енергійними та мали гарний настрій.