Локдаун не вводиться, діє «помаранчевий» рівень епідемічної безпеки

Дата: 24.03.2021 10:46

Відповідно до протоколу від 23 березня 2021 року №7 комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації при Баштанській райдержадміністрації на території Баштанського району локдаун не вводиться, а продовжують діяти протиепідеміологічні обмеження, передбачені для «помаранчевого» рівня епідемічної безпеки. Помаранчевий рівень передбачає заборону масових заходів, а також під час карантинних обмежень робочою групою проводитимуться регулярні перевірки щодо дотримання санітарного законодавства в магазинах, ринках, розважальних закладах та інших галузях громадської діяльності.

Шановні казанківці, для того, щоб ситуація не ускладнювалась, звертаємось до кожного жителя нашої громади з проханням бути максимально відповідальним та свідомим і пам’ятати, що тільки ми самі можемо мінімізувати поширення COVID-19 на території Казанківської селищної ради. Для цього неухильно дотримуйтесь особистої гігієни та правил карантину. Краще сьогодні дотримуватися карантинних заходів, ніж завтра знову перейти до режиму жорсткого карантину.