Відбулось засідання комісії з питань надання мешканцям громади одноразової грошової матеріальної допомоги

Дата: 16.03.2021 17:00

Сьогодні, 16 березня, відбулось засідання комісії щодо надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади. Зокрема було розглянуто 11 заяв від жителів Казанківської селищної ради, що звернулись за допомогою, а саме з Казанки, Миколаївки, Михайлівки. Здебільшого люди звертаються за фінансовою допомогою на лікування, тому всі випадки комісія розглядає індивідуально, враховували усі моменти; доходи громадян, склад сім’ї, категорії пенсіонерів, людей з інвалідністю та просто людей, які опинились в складних життєвих обставинах. Тож ретельно вивчивши подані документи заявників, члени комісії відмовили двом громадянам у наданні фінансової допомоги. Один громадянин має два земельних паї та забезпечений соціальними гарантіями, а інша людина не відповідає критеріям отримувача, що суперечить Положенню про надання адресної одноразової матеріальної допомоги окремій категорії громадян Казанківської селищної ради.

Загальна сума фінансової допомоги склала 16000 гривень.