Дорогі наші жінки!

Дата: 08.03.2021 06:30

Прийміть найщиріші наші вітання зі святом весни – з Міжнародним жіночим днем 8 березня! Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах нашого життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашої територіальної громади та всієї країни. Жінка - це символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Дорогі наші жінки степової Казанківщини, дорогі матері, бабусі, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей, - є запорукою успіхів нашого рідного краю і держави.

Бажаю вам міцного здоров'я та Божого благословення у всьому, а наша чоловіча увага, повага, любов і безмірна подяка до Вас завжди будуть зігрівати Ваші серця, щоб будні були святковими і світлими, щоб щастям світилися Ваші очі, а біди й смуток обходили стороною.

Від усього серця бажаю Вам здійснення всіх ваших бажань і надій, гарного настрою, оптимізму, вічної молодості й немеркнучої краси!

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов