Привітали жінок з весняним святом 8 Березня!

Дата: 05.03.2021 16:30

У центрі культури та дозвілля смт Казанка відбулись урочисті збори та святковий концерт з нагоди свята – 8 Березня. Присутніх у залі жінок щиро і сердечно з цим прекрасним і весняним святом привітав Казанківський селищний голова Олексій Асмолов, побажав міцного здоров’я, добробуту у кожному домі, миру та злагоди.

Тепло й доброзичливо присутні у залі зустрічали юних учасників концертної програми. Діти натхненно демонстрували свої таланти, їх виступи супроводжувались гучними аплодисментами всього глядацького залу. На різних музичних інструментах, а це піаніно, скрипка, сопілка, акордеон, майстерно виконували музичні твори вихованці музичної школи. Особливим було те. що через увесь концерт проходило пластичне мистецтво мімів, які своєрідно допомагали ведучим у проведенні святкового дійства. Вони ж вручили юним артистам подарунок від селищного голови – різноманітні солодощі.

Працівники відділу культури та туризму селищної ради цього року завзято готувалась до святкового концерту, доклали великих зусиль до організації та проведення свята, присвяченого Міжнародному жіночому дню 8 Березня.