Відбулась відеоселекторна нарада з актуальних питань соціально-економічного розвитку області
3 березня голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім провів відеоселекторну нараду з актуальних питань соціально-економічного розвитку Миколаївської області. У нараді взяв участь заступник селищного голови Леонід Новицький. В ході наради обговорили податкову заборгованість зі сплати податків і зборів до місцевих бюджетів області, шляхом скорочення та недопущення утворення нової податкової заборгованості. Також говорили про передачу об’єктів охорони здоров’я із спільної власності територіальних громад району до комунальної власності територіальних громад, щодо забезпечення доступності будівель та приміщень закладів охорони здоров’я для осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення. Розглянули важливе питання про проведення будівельних робіт у приймальних відділеннях опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах та нове будівництво, капітальний ремонт, реконструкцію амбулаторій у сільській місцевості. Ще говорили про ситуацію щодо поводження з твердими побутовими відходами на території області та створення системи управління ТПВ у територіальних громадах.
Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім висловив вдячність за проведену роботу та підкреслив важливість виконання у подальшому покладених завдань та обов’язків, особливо зважаючи на трансформацію адміністративно-територіального устрою нашої держави та всіх пов’язаних із цим процесом змін.
За підсумками наради надано низку рекомендацій та доручень.