Проведення робочої зустрічі з представниками служби у справах дітей об’єднаної громади

Дата: 23.02.2021 15:18

22 лютого  2021 року за ініціативи начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ірини Челнакової відбулася робоча зустріч з начальником новоствореної служби у справах дітей Казанківської об’єднаної територіальної громади  Валентиною Риженко.

Під час робочої зустрічі було обговорено вектор роботи з неповнолітніми у конфлікті з законом та їхніми рідними за наступними напрямками:

уповноважений орган з питань пробації спільно зі службами у справах дітей здійснює ознайомлювальні, профілактичні бесіди з батьками неповнолітніх, їх законними представниками, членами сім'ї з метою усунення причин і умов, які спонукали до вчинення кримінального правопорушення.

Під час проведення соціально-виховної роботи уповноважений орган з питань пробації забезпечує сприяння у вирішенні соціальних проблем неповнолітнього, у тому числі конфліктних ситуацій у сім'ї, зокрема, шляхом повідомлення структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для організації проведення оцінювання потреб дитини / сім'ї у соціальних послугах, а також інформування служби у справах дітей, правоохоронних органів щодо батьків, законних представників, які не займаються вихованням дітей чи вчиняють стосовно них домашнє насильство.

Учасники робочої зустрічі висловили готовність до подальшої діяльності та об’єднання зусиль для профілактичної роботи з неповнолітніми та їхніми рідними.