РЕЙТИНГ кращих 20 громад Миколаївської області

Дата: 12.02.2021 11:15

Успішна громада – запорука добробуту людей

В Україні діє Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу». Головною метою Фонду є відпрацювання дієвої структури допомоги малим містам, селищам та об’єднаним територіальним громадам в ініціації, плануванні, втіленні проектів власної модернізації енергетичного та фінансового менеджменту, енергозбереження, сталого розвитку, економії власних ресурсів тощо.

Одним з напрямків діяльності Фонду є формування рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад по всіх областях нашої держави. На сторінці Фейсбук Фонду "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» станом на 01.01.2021 рік опубліковано рейтинг кращих 20 громад Миколаївщини. Як наочно видно з опублікованої таблиці, і це дуже приємно, наша Казанківська громада посіла шосте місце з двадцяти. Вище нас лише Вознесенська, Первомайська, Баштанська, Галицинівська і Коблевська громади. Заради справедливості при цьому варто враховувати, що представники першої п’ятірки рейтингу мають великі підприємства, такі, наприклад, як глиноземний завод, або ж курортну зону, що дає їм значні фінансові надходження. І в цій ситуації нашій громаді вдалося стати реальним конкурентом більш потужним територіям Миколаївської області. Цим варто і можна пишатись. Адже це результат спільної роботи всіх мешканців нашої Казанківської територіальної громади. Звичайно, у нас є ще недоліки і невирішені проблеми, тож є над чим працювати, щоб і надалі реально і всебічно покращувати життя людей.