Відбувся онлайн семінар для працівників служб у справах дітей територіальних громад

Дата: 11.02.2021 16:01

Питання підходу до реалізації та захисту прав дитини – це питання цінностей, моральності, обов’язку та безпеки в кожній громаді. Діти – це члени територіальної громади, і як особлива група мають свої права, а об’єднана громада, як орган опіки та піклування, забезпечує захист особистих і майнових прав кожної дитини.

Сьогодні в режимі онлайн відбулась нарада, яку провела начальник служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації Ірина Пономарьова. Це перша навчальна сесія для спеціалістів служби. Від нашої громади взяли участь начальник служби у справах дітей Валентина Риженко та головний спеціаліст Світлана Вознік.

На початку наради-семінара служби у справах дітей кожної територіальної громади поінформували обласне керівництво про стан організації роботи нових підрозділів, порядок прийому-передачі документів від ССД райдержадміністрацій, також розглядались питання щодо надання статусів дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.