Користуйтесь послугами легальних перевізників

Дата: 08.02.2021 16:06

Спочатку трохи історії, а вже потім – чому з’явився на нашій сторінці саме цей актуальний матеріал. Вже тепер у далекому 1965-му, а з того часу минуло трохи більше 55 років, почав діяти автобусний маршрут Володимирівка-Троїцько-Сафонове-Казанка-Кривий Ріг. З часом, а саме з 2000 року, автобус перевозить пасажирів з Троїцько-Сафонового через Казанку до Кривого Рогу. Всі ми добре пам’ятаємо, у якому жахливому стані був наш відрізок траси Н-11. Але глибокі ями і високі «пагорби», майже повна відсутність асфальтового покриття на цій дорозі, не лякали водіїв цього, без перебільшення, тоді надзвичайно важкого маршруту. Особливо важко було восени і взимку, саме тоді на Н-11 був справжній жах. В цих складних умовах водії «сафонівського» автобуса Володимир Масляк і Костянтин Шапорєв не зійшли з маршрута, регулярно, день у день, перевозили пасажирів. І в салонах автобусів практично не було вільних місць. Володимир та Костянтин пригадують, що практично після кожного рейсу доводилось купувати запчастини і ремонтувати автобуси. В ті часи навіть власники приватних легкових автівок, щоб зберегти свій особистий транспорт, користувались послугами цього рейсового автобуса. А ось тепер, коли трасу Н-11 реально відремонтували, і їхати до Кривого Року з Казанки – це справжнє задоволення, - у Казанці «нарисувались» так звані «сірі» приватні перевізники. Це власники легкових автівок, які незаконно «таксують», перевозячи пасажирів без оформлення відповідних документів і без сплати податків. «Сірі» перевізники, мало того, що порушують закон, ще й переманюють до себе пасажирів рейсового автобуса. А де ж були ці «розумники», коли Н-11 знаходилась у жахливому стані?.. Внаслідок протиправних дій «сірих» перевізників офіційний автобусний маршрут з Троїцько-Сафонового до Кривого Рогу почав втрачати пасажирів. Зрозуміло, що коли пасажирів мало, - рейс стає не вигідним. Тож сьогодні виникла реальна загроза що рейсовий автобус, про який йде мова, припинить своє функціонування, адже у збиток собі ніхто працювати не може. Тож ми закликаємо всіх мешканців нашої громади користуватись послугами автобуса офіційного перевізника, інакше ми втратимо цей маршрут. А ви ж розумієте, що випадкові перевізники на «легковушках» всіх бажаючих не перевезуть, та й справа це не надійна: сьогодні він вас повезе до Кривого Рогу, а завтра – передумає. І що тоді робити, як ви будете добиратись до міста? Тож повторимось ще раз - давайте всі разом користуватись послугами саме «сафонівського» автобуса, як офіційного і надійного перевізника.

Користуючись нагодою нагадаємо вам, шановні читачі нашої сторінки, що автобус відправляється щодня з центру Казанки уранці о 8 годині 15 хвилин, від автостанції Казанка – о 8 годині 30 хвилин, і далі – Михайлівка – Кривий Ріг. Тож бажаємо вам щасливої дороги!