(Архів) Казанківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: головного спеціаліста відділу земельних ресурсів Казанківської селищної ради - 2 штатні одиниці

Дата: 08.02.2021 10:21

Перелік питань з урахуванням специфіки роботи на посаду головного спеціаліста відділу земельних ресурсів

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають: вищу освіту не нижче ступеня спеціаліста,магістра; стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі не менше 5 років.

Повинен знати: Конституцію України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування підзаконні нормативно-правові акти,Земельний Кодекс України, правила внутрішнього трудового розпорядку, правила ділового етикету, правила охорони праці та протипожежної безпеки,основні програми роботи на комп’ютері.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація за тел. 9-15-32 за адресою:смт Казанка вул. Миру,228.