Проведено позапланову перевірку з дотримання пожежної безпеки у закладі для літніх людей

Дата: 05.02.2021 15:52

Після трагічних подій, що сталися у Харкові 22 січня у будинку, в якому перебували літні люди, по всій країна розпочались позапланові заходи державного контролю у сфері техногенної та пожежної безпеки в закладах соціального захисту.

Сьогодні у Центрі надання соціальних послуг та Відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання закінчена позапланова перевірка дотримання пожежної безпеки.

Начальник місцевого сектору ГУ ДСНС України у Миколаївській області Олександр Кравцов поінформував про результати перевірки та повідомив, що особливу увагу звертали на наявність та справність засобів пожежогасіння, доступність шляхів евакуації та стан евакуаційних виходів. Також перевірили, наскільки персонал закладу обізнаний з планом дій у випадку пожежі, провели інструктаж з правил пожежної безпеки.