Виховання і навчання у «Теремку»

Дата: 03.02.2021 16:45

Підготовка до школи – це важливий крок для майбутнього учня. Тому освітній процес в дитсадку «Теремок» здійснюється з введенням в заняття розвивальні ігри і вправи, логічні завдання, розглядають проблемні ситуації, ігрові технології, що активізують у юних вихованців пізнавальну активність. Сумувати на заняттях діткам ніколи, адже навчання проходять в цікавій ігровій формі. Хлопчики та дівчатка тренуються у вирішенні математичних прикладів, закріплюють знання цифр, удосконалюють правильне читання виразу, розвивають увагу і мислення, адже граючи, вони краще засвоюють програний матеріал. Такі ігрові вправи позитивно впливають на всебічний розвиток дітей. Погодьтесь, навчити малюків сприймати і розуміти прекрасне: природу, музику, науку, - це не просте завдання. Тож завдяки високій педагогічній майстерності вихователів дитсадка «Теремок» юні вихованці гарно підготовлені до продовження навчання у школі.