Діти – на першому місці

Дата: 03.02.2021 10:58

2 лютого у онлайн режимі відбулась відеоселекторна нарада заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Трайтлі з питань реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей та надання адміністративних послуг в Миколаївській області. Участь у відеонараді взяли селищний голова Олексій Асмолов, начальник служби у справах дітей Валентина Риженко. Мова йшла щодо організації діяльності служби на місцевому рівні, також було запропоновано провести навчальні сесії для спеціалістів служби. На сьогоднішній день треба радитись, долучати фахівців і робити все для того, аби діти були на першому місці.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Ірина Пономарьова поінформувала присутніх про основні аспекти реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей.