Одноразова матеріальна допомога кому за 80

Дата: 02.02.2021 11:11

Начальник відділу соціального захисту населення громади Маріанна Трофімова повідомила, що в умовах підвищення тарифів на газопостачання департаментом соціального захисту населення Миколаївської ОДА, розглядається питання надання одноразової матеріальної допомоги в рамках здійснення окремих заходів Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року включно. Зазначену допомогу планується надати мешканцям Миколаївської області, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у тому числі для відшкодування послуг з газопостачання, до складу сім’ї яких входять особи, які досягли 80 річного віку.

Для призначення допомоги особою подається наступний пакет документів, оригінали та копії яких засвідчуються особистим підписом заявника:

- Особиста заява громадянина із зазначенням необхідної суми

- Копії паспорта заявника (1, 2 сторінки та сторінка з відміткою про місце реєстрації заявника) або копія паспорта заявника у формі пластикової картки типу ID-1 (лицьового та зворотного боку) разом із копією витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання заявника

- Копії довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника або, якщо особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган, копії сторінки паспорта, де є відмітка про наявність у неї права здійснювати будь які платежі за серією та номером паспорта

- Оригінал довідки про склад сім’ї або про зареєстрованих у житловому будинку осіб

- Довідки з банківської установи про відкриття особового розрахункового рахунку (оригінал або завірена копія).

За допомогою мешканці громади можуть звертатись до відділу соціального захисту населення а також до відділу ЦНАП, на селах звертатись до старост на відповідних територіях.