Надання соціальної допомоги суб’єктам пробації

Дата: 28.01.2021 15:11

28 січня  2021 року на базі Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області за ініціативи иначальника підрозділу прообації  була проведена зустріч суб’єктів пробації з фахівцем з соціальної роботи відділення соціальної роботи «Центру надання соціальних послуг Казанківської селищної ради» Парнак Валентиною Миколаївною.

Мета зустрічі - надання соціальних послуг та проведення соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації. Соціально-виховна робота є важливою складовою роботи з клієнтами пробації щодо впливу на зміну поведінки. Ця робота передбачає диференційований підхід під час надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи.

Начальник Казанківського районного сектору

філії Державної установи «Центр  пробації»

в Миколаївській  області  І. Челнакова