З негодою жарти погані!

Дата: 28.01.2021 08:07

За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології, до кінця доби 27-го січня та протягом доби 28 січня по Миколаївській області очікуються складні погодні умови: посилення вітру, мокрий сніг, на дорогах ожеледиця, сильна хуртовина, снігові замети. Третій рівень небезпеки – «червоний».

У зв’язку з цим, сьогодні, о 17 годині, у Казанківському підрозділі МНС відбулась обласна селекторна нарада в режимі онлайн щодо готовності до дій у складних погодних умовах 27-28 січня. Участь у нараді взяв начальник відділу інвестицій, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Юрій Кондратюк, а також начальник місцевогосектору ГУ ДСНС України у Миколаївській області Олександр Кравцов та заступник голови РДА Сергій Середа.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту, відключення енергопостачання населених пунктів, тому краще утриматись від поїздок на далекі відстані.

В такій ситуації старостам населених пунктів громади було направлено повідомлення стосовно готовності до дій у складних погодних умовах на відповідних територіях.