У громаді відбулись заходи з нагоди Дня Соборності України

Дата: 22.01.2021 11:07

Сьогодні, 22 січня, з нагоди відзначення Дня Соборності України, відбулося покладання живих квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО Казанківщини. Цього дня у 1919 році на Софійській площі в Києві було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Особливо зараз, у складні для країни роки, соборність держави, - це не лише її територіальна цілісність, а й відчуття великої родини, запорука подальшого розвитку незалежної України.

У заході взяли участь Казанківський селищний голова Олексій Асмолов, заступник селищного голови Леонід Новицький, заступник голови райдержадміністрації Сергій Середа, заступник голови громадської організації «Казанківський районний союз ветеранів та учасників антитерористичної операції» Андрій Лощинін.

У закладах культури нашої громади відбулись онлайн заходи, книжкові виставки присвячені даній події.