Пояснення, як жителям Казанківської громади перейти до нового постачальника газу

Дата: 21.01.2021 15:44

За ініціативи голови Миколаївської облдержадміністрації Віталія Кіма був підписаний Меморандум про співробітництво між Миколаївською обласною державною адміністрацією, Миколаївською обласною радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

Ціна природного газу в «Газопостачальній компанії «Нафтогаз України» на сьогоднішній час становить 6,99 грн за 1 метр кубічний.

Обласна організація партії «Слуга народу» за активної участі народного депутата по 130 виборчому округу Ігоря Негулевського створила робочу групу для допомоги мешканцям Миколаївської області по переходу на нового постачальника газу. Робоча група партії «Слуга народу» бере на себе відповідальність:

- підготувати всю необхідну інформацію

- зв’язатися з усіма представниками області

- сповістити жителів про свою ініціативу

- контролювати процес збору документів

- координувати представників кампанії «Нафтогаз України».

Наше завдання допомогти людям змінити постачальника газу!

Казанківська територіальна громада з 9 годин 25 січня проводить консультації та зібрання документів з усіх мешканців, хто хоче змінити постачальника газу за адресою смт Казанка вул. Миру, 208 в малій залі адмінприміщення.

Також громадою виділено робоче місце для представників газових компаній. У разі вибору компанії «Нафтогаз України» необхідні слідуючі документи:

- заява

- індивідуальний податковий номер

- документ, що посвідчує право власності на житло

- копія паспорта

Керівництво Казанківської територіальної громади звертається до усіх жителів громади, які бажають замінити постачальника газу та терміново подати документи за вищевказаною адресою. Також повідомляємо, що громадяни можуть самостійно змінити постачальника природнього газу, ознайомившись із матеріалами, які розміщені на офіційному сайті Казанківської селищної ради, а також на сторінці Фейсбук.

Виконавчий комітет Казанківської селищної ради.