Пам’ятаємо про героїв!

Дата: 16.01.2021 13:04

16 січня - День пам’яті «кіборгів», які тримали оборону Донецького аеропорту з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року під час війни на сході України.

Сьогодні заступник селищного голови Леонід Новицький разом з головою та заступником громадської організації «Казанківський районний союз ветеранів та учасників антитерористичної операції» Леонідом Вербою, Андрієм Лощиніним та військовослужбовцем 128 окремої гірсько-штурмової бригади Миколою Твердохлібом поклали живі квіти до пам‘ятного знаку загиблим воїнам АТО Казанківщини. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх героїв, які відали своє життя за незалежну Україну.