Соціальна сфера. Обговорили план подальшої співпраці

Дата: 15.01.2021 14:17

Начальник відділу соціального захисту населення Маріанна Трофімова провела засідання круглого столу, тема якого «Система надання соціальних послуг на рівні ОТГ", в якому взяли участь соціальні партнери – представники служби у справах дітей, центру надання соціальних послуг селищної ради. На засіданні обговорювались питання організації надання соціальних послуг на рівні громади та які механізми цього передбачає чинне законодавство, особливості здійснення соцпослуг та забезпечення діяльності громади у сфері захисту прав дітей.

Новостворені структури також зараз опрацьовують методичні рекомендації, нормативно-правову базу своєї професійної діяльності, вирішують питання кадрового забезпечення.

Під час круглого столу обговорили план подальшої співпраці та усі ключові напрямки роботи.

Наприкінці засідання до учасників звернулась Маріанна Трофімова та закликала колег до активізації співпраці та посилити взаємодії у плані вирішення проблемних питань.