Знешкодили небезпечну знахідку

Дата: 13.01.2021 15:48

Майже 80 років минуло з часу Другої світової війни, але і зараз час від часу маємо відлуння тих подій. 11 січня до Казанківського відділення поліції надійшов тривожний телефонний дзвінок про те, що на околиці села Великоолександрівка місцеві жителі знайшли вибухонебезпечний предмет, схожий на артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Як повідомив начальник районного сектору ГУ ДСНС України у Миколаївській області Олександр Кравцов, на місце небезпечної знахідки виїхали працівники місцевого підрозділу МНС для ідентифікації знайденого предмета. Таким чином було з’ясовано, що це артилерійський снаряд діаметром 76 мм. Співробітники поліції забезпечили охорону місця небезпечної знахідки.

Фахівці вибухотехніки знешкодили небезпечну знахідку.