Новорічні свята пройшли без надзвичайних пригод

Дата: 11.01.2021 16:00

Статистика свідчить, що у період новорічних та різдвяних свят значно зростає кількість пожеж, спричинених неправильною експлуатацією електроприладів, електрогірлянд низької якості, піротехнічних виробів. Як повідомив начальник районного сектору ГУ ДСНС України у Миколаївській області Олександр Кравцов, новорічні свята у нашій громаді пройшли безпечно та без будь яких надзвичайних ситуацій.

У найближчі дні, коли очікується різке похолодання і значне зниження температури, громадянам варто бути пильними і обережними при користуванні в побуті опалювальними приладами. Тож зараз, пожежно-рятувальна служба звертається до усіх мешканців громади з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, а також при користуванні пічним опаленням, електропобутовими та газовими приладами.

Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх!