Шановні казанківці! Ось і приходить світлий, добрий Святвечір!

Дата: 06.01.2021 13:44

7 січня весь православний світ відзначатиме свято Різдва Христового, яке має багату історію з унікальними традиціями, звичаями і символами. Люди з особливою турботою готуються до цього величавого свята: наводять порядки у будинках та прикрашають їх, запалюють свічки, ходять на церковні богослужіння, а також готують дванадцять святкових страв на честь дванадцяти апостолів. Тож сьогодні, у Святвечір, з першою зіркою, що віщує Різдво, усі родини збиратимуться за святковим столом.

У різдвяний Святвечір хочу від щирого серця побажати усім, щоб на вашому шляху поруч завжди були улюблені близькі та вірні друзі, щоб ваші серця позбулися усього поганого і сумного. Нехай яскрава зоря надії та любові горить над вашим домом, а в душі завжди знайдеться місце для прощення.

Добра, злагоди, миру та любові вам!

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов