Триває процес передачі комунального майна до громади

Дата: 06.01.2021 08:34

Зараз триває процес передачі майна з районного рівня у комунальну власність громади. Це зумовлено змінами у адміністративно- територіальному устрої країни, децентралізацією та перерозподілом владних повноважень. Тож зараз після ліквідації Казанківського району, відповідно до рішення новоствореної Баштанської районної ради, виконавчий комітет селищної ради проводить організаційні роботи та відповідні заходи по підготовці актів приймання- передачі об’єктів спільної комунальної власності сіл, селищ колишнього Казанківського району у власність територіальної громади.

Працівники відділу освіти та відділу культури селищної ради займаються прийняттям відповідних приміщень та іншого майна з оформленням необхідних документів згідно з вимогами діючого законодавства. Це має забезпечити безперервність та належне функціонування закладів освіти і культури на території нашої об’єднаної громади у цей перехідний період.