Шановні жителі громади, дорогі земляки!

Дата: 31.12.2020 09:00

Щиро вітаю вас зі світлими і радісними святами – з Новим 2021 роком і Різдвом Христовим! Ці зимові свята для кожного з нас мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найактуальніших питань, що стосуються розвитку нашої громади. Озирнувшись назад, можна з упевненістю сказати, що 2020 рік прожитий недарма, він збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав можливість створити всі умови для подальшого розвитку. Тому я щиро вдячний усім, хто брав активну участь у розбудові нашої територіальної громади, хто допомагав творити нову історію нашої степової Казанківщини задля кращого сьогодення та майбутнього. Нехай Новий рік стане наступним важливим етапом в реалізації тих перетворень, які ми здійснюємо сьогодні і головне пам’ятати, - що наша сила в єдності, у взаєморозумінні та підтримці. Тож нехай Новий рік прийде до вас лише з радістю, принесе мир і спокій, добрі надії та впевненість у майбутнє. Міцного здоров’я вам та вашим близьким. Щасливих та веселих свят! З Новим роком, дорогі земляки!

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов