У селах Дмитрівка і Сергіївка привітали дітлахів з новорічними святами

Дата: 29.12.2020 15:21

Як добре, коли є такі люди, які завжди готові допомогти та посприяти гарній справі. Староста с. Дмитрівка Віктор Лемешенко повідомив, що за підтримки депутата селищної ради Гарніка Мкртчана та місцевих підприємців Сергія Сільченка, Миколи Вчорашнього, Олександра Давиденка, Володимира Петренка і Ганни Орлової сьогодні здійснено надзвичайно приємну місію, маляти з Дмитрівки і Сергіївки отримали новорічні солодкі подарунки. Віктор Лемешенко разом з директором дитсадка Валентиною Міловою відвідали за місцем проживання діточок та вручили їм гостинці, а також побажали усім родинам добра, злагоди та міцного здоров’я.

Варто зазначити, що за кошти підприємців було придбано 30 новорічних подарунків.