У дитсадках громади для малят відбулись справжні новорічні свята

Дата: 28.12.2020 14:47

Новий рік! Як же нетерпляче очікують дітки на це чарівне свято, адже це час сюрпризів, подарунків, веселощів. У всіх дошкільних закладах освіти нашої громади відбулись новорічні свята. Гарно прикрашені сріблястими сніжинками, різнокольоровими кульками красуні-ялинки сяяли у кожному дитсадку, тож святковий настрій відчувався на кожному кроці і радощам дітей не було меж. Діточок вітав Святий Миколай, Снігуронька. казкові герої із відомих українських казок. Малята водили хороводи, співали пісень, розгадували загадки, декламували вірші, приймали участь в іграх. Та найголовніше, - дошкільнята отримали довгоочікувані новорічні подарунки.

Своїми виступами діти порадували найголовніших гостей – Святого Миколая, Діда Мороза і Снігуроньку. Цікаві сценарії, музичні супроводи, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям і вихователям..

Варто зазначити, що всі новорічні ранки проходили виключно з урахуванням всіх протиепідеміологічних вимог.