Харчоблок – важливе приміщення будь-якого навчального закладу

Дата: 22.12.2020 16:42

В нашій громаді останнім часом приділяється велика увага оснащенню навчальних закладів нової української школи, але при цьому не забуваємо про ще одне важливе приміщення будь-якого навчального закладу — їдальню! У минулому матеріалі ми повідомляли, що для Казанківського ЗЗСО №1 придбали новеньку чотирьохконфорочну електричну плиту. І ось знову приємне повідомлення надійшло від начальника відділу освіти Олександра Луки, що вже придбано три зонта витяжних острівних (витяжки) для Новоданилівського, Великоолександрівського закладів освіти та Казанківської гімназії №2, адже якісна і ефективна кухонна витяжка очищає повітря від наслідків готування, непотрібних ароматів і жирного нальоту. А для Великоолександрівської школи придбали ще й новеньку шестиконфорочну електричну плиту з жарочною шафою. Після їх доставки та установки працівники харчоблоків працюватимуть у більш комфортних умовах.