Новорічні подарунки для дітей пільгових категорій

Дата: 22.12.2020 16:41

Цими днями працівники Територіального центру на передодні новорічних та різдвяних свят відвідують за місцем проживання у населених пунктах нашої новоствореної громади дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей інвалідів до 13 років, прийомні сім’ї і вручають діточкам солодкі новорічні подарунки, а також передають щирі вітання від селищного голови Олексія Асмолова, депутатського корпусу, бажають їм міцного здоров’я, мирного неба і всього самого найкращого. Така добродійна акція у нашій об’єднаній громаді проводиться кожен рік.

Варто зазначити, що подарунки придбано на виконання програми «Турбота» за кошти місцевого бюджету, а також, як і кожного року, 86 подарунків придбали і передали у громаду представники ТОВ «Атомні енергетичні системи України», а це потужний інвестор та ефективний соціальний партнер нашої громади. Всього в ці дні вказаній категорії наших маленьких мешканців буде вручено 116 святкових подарунків.