«Спасибі тим, хто врятував світ!»

Дата: 14.12.2020 11:17

Сьогодні, 14 грудня 2020 року, біля пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, за участю Казанківського селищного голови Олексія Асмолова, відбулося вшанування пам’яті тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха.

Зі словами вдячності Олексій Асмолов звернувся до ліквідаторів та подякував їм за мужність та самовідданість.

Голова районної організації «Союз. Чорнобиль. Україна.» Олександр Подлінєв поділився спогадами страшної трагедії та побажав здоров’я ліквідаторам аварії.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто відійшов у вічність внаслідок Чорнобильської біди та поклали квіти до пам’ятного знаку, який є нагадуванням нам про страшну аварію.

Захід пройшов з дотриманням карантинних вимог.