Вандали розійшлися…

Дата: 25.11.2020 11:40

Останнім часом почастішали акти вандалізму, - а це протиправне і безглузде знищення або пошкодження матеріальних та культурних цінностей. В основному всі злодіяння відбуваються у нічний час, тому свідків знайти важко, навіть по «гарячих слідах».

В.о. старости С. Троїцько-Сафонове Віталій Смоль повідомив, що у ніч з 23 на 24 листопада невідомі вандали пошкодили електричний щиток на сільському будинку культури. Вони зірвали проводку. захисний ящик та вирвали електричний лічильник. Відразу було викликано працівників поліції та зафіксували злочин.

Шановні жителі громади! Просимо вас берегти спільне з вами майно та поважати працю інших!