Відбулось засідання опікунської ради з питань захисту прав дітей

Дата: 19.11.2020 17:15

Сьогодні, 19 листопада, о 10 годині, у залі засідань селищної ради відбулось чергове засідання опікунської ради. Комісія цього дня розглянула 13 питань порядку денного. Завідувач сектору соціального захисту населення Маріанна Трофімова ознайомила присутніх з матеріалами справ, які ретельно підготували спеціалісти з захисту прав дітей. Цього дня було розглянуто одне питання про доцільність позбавлення батьківських прав по відношенню до трьох малолітніх дітей, далі взято на облік чотири сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах та на підставі клопотання в.о. старости знято з обліку 1 родину. Також розглянуто три заяви щодо визначення місця проживання малолітніх дітей. Далі члени комісії детально вивчили дві заяви від жителів нашої громади щодо вирішення складної життєвої ситуації, яка склалась в їхніх родинах.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.