Ремонт завершено. У Казанківській гімназії №4 облаштовано внутрішні вбиральні

Дата: 19.11.2020 17:12

У Казанківській гімназії №4 вже закінчено ремонт приміщення для внутрішніх санвузлів. І ви можете переконатись у цьому, переглянувши фотографії. Це світлі, просторі кімнати; стіни і підлога облицьовані кольоровим кахелем, змонтована натяжна стеля, встановлено бойлер на 50 літрів, 2 електросушарки для рук, 2 вмивальника, вентилятори для відводу повітря, 4 чаши Генуя, вхідні металопластикові двері.

Як зазначив начальник відділу освіти Олександр Лука: «Внутрішні туалети у школах – це і ознака культури, і дотримання гігієни. Це не чиясь примха, - це елементарна вимога часу. Тож наші діти у навчальних закладах повинні мати цивілізовані санітарні умови».