Матеріальна допомога мешканцям громади

Дата: 18.11.2020 19:16

Сьогодні, 18 листопада, відбулось термінове засідання комісії щодо надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади. Зараз, в такий складний час, до селищної ради звертається багато людей, яким ця допомога вкрай необхідна. Всього звернулось за допомогою 19 чоловік, але двом було відмовлено, так як один громадянин на даний час перебуває у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання і знаходиться на повному утриманні, а інша людина не відповідає критеріям отримувача. Комісія ретельно вивчила кожну заяву та визначилась з розміром допомоги. Загальна сума фінансової допомоги складає 25 000 гривень.