Новоданилівська бібліотека у найближчі дні відкриє свої двері для відвідувачів

Дата: 16.11.2020 14:43

Начальник відділу культури та туризму Алла Косталан повідомила, що Новоданилівська бібліотека філія знайшла нову будівлю. Раніше бібліотека знаходилась у приміщенні старої школи, а перед цим там була хлібопекарня. З часом будівля почала руйнуватись, у кімнатах було сиро, а підвищена вологість, як відомо, негативно впливає на стан книжкового фонду. Тому курівництвом було прийнято рішення про перенесення бібліотеки до клубу.

Як розповіла бібліотекар Савенко Наталія Іванівна, це вже третє переселення її закладу. Тепер це дві світлі, просторі кімнати, де буде знаходитись 5 тисяч книжок. У приміщеннях проведено ремонтні роботи: пошпаклювали стіни, пофарбували підлогу, побілили стелю, встановили нові двері, є два конвектора опалення. На даний час перевозять книжкові стелажі та книги.

У найближчі дні оновлена бібліотека відкриє свої двері для відвідувачів.