Благоустрій території дитсадка «Ромашка»

Дата: 12.11.2020 10:22

В.о. старости с. Михайлівка Тимофій Сай повідомив, що зараз працівники з благоустрою Віктор Лях та Віктор Маліновський бетонують площадку на території дитячого садочка «Ромашка». На цьому майданчику діти займатимуться фізичними вправами, цікаво і змістовно проводити своє дозвілля. Варто зазначити, що Софіївський гранітний кар’єр надав допомогу, і безкоштовно привіз для проведення ремонтних робіт дві вантажівки відсіву та одну вантажівку щебеня. За кошти селищної ради придбано цемент. Тож громада щиро вдячна керівництву Софіївського гранкар’єру за постійну, конкретну і дієву допомогу.

Це ще один приклад того, як у селах нашої громади поступово поліпшується матеріально-технічна база дитячих садків.