Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва нашої громади!

Дата: 09.11.2020 08:16

Сьогодні, 9 листопада, відзначається професійне свято Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Це свято людей, які дарують нам гарний настрій, вчать любити українську пісню й танок, національні традиції, вони зберігають та примножують надбання, які перейшли у спадок від предків, передають свою майстерність нашим дітям.

Культура відіграє важливу роль в житті нашої Казанківської громади. Своєю наполегливою творчою працею та високим професіоналізмом працівники культури примножують успіхи і досягнення нашого степового краю.

Шановні працівники відділу культури, клубні працівники, самодіяльні артисти нашої об‘єднаної територіальної громади! Від себе особисто, депутатського корпусу, виконавчого органу висловлюю глибоку подяку всім працівникам культури та майстрам народного мистецтва за самовіддану, подвижницьку працю, краса якої втілюється в збережених народних традиція.

Нехай творча наснага та натхнення окрилюють вас! Нових вам мистецьких злетів і відкриттів!