Святкове привітання

Дата: 03.11.2020 17:00

Шановні жителі Казанківської громади, дорогі земляки!

4 листопада селищу міського типу Казанка виповнюється 220 років з часу заснування. Зупинившись на сьогоденні, віддаємо шану нашим славним попередникам, поваги сучасникам, відданість до нашого благодатного краю – малої батьківщини – Казанківщини, що виколисала й випестила не одне покоління своїх дітей.

Ми живемо у прекрасному мальовничому степовому краї, це територія з багатовіковою історією та чарівною природою. Наш край має унікальну флору і фауну, унікальний клімат із степовим і річковим повітрям. А саме головне багатство, це наші люди – щедрі, добрі, талановиті. Завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці вони створюють матеріальне та духовне сьогодення і майбутнє нашої Казанківської об‘єднаної територіальної громади.

Тож від депутатського корпусу, виконавчого комітету ради щиро і сердечно вітаю вас з цим святом, бажаю всім міцного здоров‘я, щастя й радості, успіхів та натхнення, мирного неба й подальшого всебічного розвитку нашого степового краю - Казанківщини!

Казанківський

селищний голова Олексій Асмолов