Автобусна зупинка гарна, – як лялечка!..

Дата: 23.10.2020 14:18

7 жовтня на сторінці Фейсбук нашої громади буда публікація про те, що в с. Троїцько-Сафонове розпочато поточний ремонт автобусної зупинки, яка знаходиться в центрі села біля сільського клубу. Протягом 50 років жодного разу не проводився ремонт, хіба що косметичний. В.о. старости Віталій Смоль повідомив, що вже цими днями ремонтні роботи закінчено. Тепер зупинка громадського транспорту має гарний сучасний вигляд, де приємно чекати на транспорт та й просто відпочити. Але, це ще не все. У місцевій школі оголосили конкурс на кращий ескіз художнього оформлення зупинки. Малюнок, який буде визнано найкращим, і стане окрасою відремонтованої споруди.