«Варвари» на футбольному полі!

Дата: 23.10.2020 11:54

Неприємна новина! Навіть не вистачає слів, щоб висловити своє обурення. У 2018 році на центральному стадіоні «Колос» в смт Казанка було побудовано міні-футбольне поле. Не пройшло два роки, а вже сьогодні його стан викликає шок. Якісь «варвари» ногами поламали сидіння – лавочки запасних. Хто буде нести відповідальність за зруйноване майно?! Але це ще не все. Хтось зіпсував газон на футбольному полі, мопедами і мотоциклами залишили колії. А ще ці негідники побили скло та навмисно порозкидали його по всьому газону футбольного поля. І все це відбулось неначе спеціально, коли об’єднана громада приймає це майно. Таке враження, що «порядні» люди прагнуть «допомогти» громаді. То це диверсія чи збіг обставин?

Шановні казанківці, просимо вас, хто знає зловмисників, які вчинили це неподобство, повідомити до поліції. Ці негідники мають бути знайдені і покарані!