У Дмитрівці облагородили спортивний майданчик

Дата: 23.10.2020 10:29

В.о. старости с. Дмитрівка Лідія Баланенко повідомила, що працівники «ДоброБуду» днями облагородили спортивний тренажерний майданчик, який знаходиться в центрі села. Цей майданчик функціонує ще з 70-х років, і з часом втратив свій первісний вигляд. Тому було прийнято рішення осучаснити майданчик та зробити його цікавим не тільки для дітей, а й для дорослого населення. Комунальники на деяких металевих тренажерах замінили окремі елементи конструкцій заради безпеки користувачів, забетонували кріплення, пофарбували, облаштували територію.

Тепер кожен охочій мешканець села може займатись спортом та фізичним навантаженням, а саме займатись на гімнастичних обладнаннях, грати у міні-футбол, баскетбол, волейбол, адже спорт – це запорука здоров’я.